Informacje prasowe

Blisko dwa miliony gości na PGE Narodowym w 2016 roku

1 mln 880 tysięcy gości przy prawie dwumiesięcznym wyłączeniu obiektu to oficjalna frekwencja na PGE Narodowym w 2016 roku. Dla porównania w 2015 r. na arenie gościło 1 mln 960 osób. Kolejne rekordy frekwencji, które padały podczas wydarzeń całostadionowych w ubiegłym roku potwierdzają, że PGE Narodowy to miejsce bardzo popularne i lubiane przez warszawiaków oraz turystów odwiedzających stolicę.

Zupełnie Karmelowy Zimowy Narodowy!

W weekend 21-22 stycznia na Zimowym Narodowym w Warszawie powstanie spektakularna rzeźba z czekolady karmelowej. Figura przygotowywana przez Maestro Czekolady E.Wedel Janusza Profusa będzie ważyła ponad 500 kilogramów i w całości jest jadalna. W weekend na odwiedzających Zimowe Miasteczko czeka także wiele innych atrakcji!

Informacja spółki PL.2012+ na temat systemów i zabezpieczeń na PGE Narodowym

Zarząd spółki PL.2012+ informuje, że w 2016 roku przeprowadzono szczegółowe kontrole wszystkich systemów bezpieczeństwa, w tym zabezpieczeń przeciwpożarowych. Prace te związane były między innymi z organizacją szczytu NATO na terenie PGE Narodowego. Wysoka sprawność tych systemów była podstawowym i koniecznym warunkiem dopuszczenia obiektu do organizacji obrad Paktu Północnoatlantyckiego.