https://pgen.pl/assets/cache/1c19570df037c09a529ceb690e70b4b3_750_319_optim.jpg
Miłosne rozgrywki na tle wielkich, sportowych emocji... na PGE Narodowym!

Powrót do normalności oznacza, że PGE Narodowy nareszcie ponownie może stać się areną dla wielkich sportowych i kulturalnych wydarzeń. Zanim jednak usiądziemy na trybunach największego tego typu obiektu w Polsce, możemy podziwiać go w komedii romantycznej "Druga połowa". Zdjęcia do filmu powstawały w prawdziwych przestrzeniach stadionu, nieznanych dotąd szerszej publiczności, kuluarach, w które każdy kibic chciałby zerknąć, a nie miał dotąd takiej możliwości.

Komedia romantyczna "Druga połowa" w kinach od 28 maja

"Druga połowa" – zwiastun

PGE Narodowy stał się tłem dla romantycznej historii, w której piękna kobieta rozdarta jest między dwoma mężczyznami: bajecznie bogatym kapitanem reprezentacji Polski i dziennikarzem sportowym o ciętym języku. Pikanterii dodaje fakt, że ojcem dziewczyny jest trener kadry narodowej – czyli bezpośredni przełożony jednego kandydata i śmiertelny wróg drugiego z nich. Kto będzie zwycięzcą miłosnego pojedynku, a kto usiądzie na ławce rezerwowej? Odpowiedź w kinach już 28 maja – a od dnia premiery przez cały weekend na elewacji PGE Narodowego rozbłyśnie napis: "Druga połowa" – w kinach!

W obsadzie "Drugiej połowy" zobaczymy całą plejadę gwiazd: między innymi Cezarego Pazurę, Macieja Musiała, Mariannę Zydek, Jacka Knapa, Joannę Kuberską, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Grzegorza Krychowiaka, Andrzeja Grabowskiego, Piotra Roguckiego, Ilonę Ostrowską. W produkcji udział wzięli także: gwiazda reprezentacji Polski w piłce nożnej Grzegorz Krychowiak, znani komentatorzy i dziennikarze sportowi  Dariusz Szpakowski, Roman Kołtoń i Michał Pol oraz wiele innych zaskakujących osób ze świata futbolu. Film wchodzi na ekrany w wyjątkowym czasie - w czerwcu odbędą się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej z udziałem reprezentacji Polski. Partnerami filmu są: Lotos, PGE Narodowy i Lotto, a sponsorami PKO BP i BGK.


"Druga połowa" – teaser 


"Druga połowa" to tchnąca lekkością i świeżością komedia romantyczna z Cezarym Pazurą ("Listy do M. 4"), Maciejem Musiałem ("Dzień dobry, kocham Cię!"), Marianną Zydek ("Kamerdyner") i Jackiem Knapem ("Miłość jest wszystkim") w rolach głównych. W tej historii pełnej celnego humoru i zaskakujących zwrotów akcji najważniejsza będzie miłość, która przysporzy bohaterom kłopotów niczym z "Romea i Julii" – na przeszkodzie wielkiego uczucia stanie bowiem ojciec, któremu nie spodoba się kandydat do serca jego córki. W filmie wystąpiła plejada gwiazd, w tym rozpoczynająca aktorską karierę Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Grabowski ("Mayday"), Leszek Lichota ("Wataha"), Joanna Kuberska ("O mnie się nie martw"), Ilona Ostrowska ("Narzeczony na niby"), Piotr Rogucki ("Gotowi na wszystko. Exterminator"), Rafał Rutkowski ("Planeta Singli"), Iwona Bielska ("Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej") i Sławomir Orzechowski ("Jak poślubić milionera?"). W produkcji udział wzięli także: gwiazda reprezentacji Polski w piłce nożnej Grzegorz Krychowiak, znani komentatorzy i dziennikarze sportowi  Dariusz Szpakowski, Roman Kołtoń i Michał Pol oraz wiele innych zaskakujących osób ze świata futbolu. Film wchodzi na ekrany w wyjątkowym czasie - w czerwcu odbędą się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej z udziałem reprezentacji Polski.


Młoda lekarka Magda spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowopoznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum. Sprawy komplikują się bardzo szybko – kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie. Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu – Jarosława Kota – który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki. Idąc za radą jej przyjaciółki, piłkarz wdraża w życie spektakularny plan "3 x Z" - i chcąc "Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować" Magdzie, wykorzystuje przy tym nieograniczone środki finansowe i ułańską fantazję. Mateusz również będzie chciał przypodobać się dziewczynie, ale w kompletnie odmiennym stylu. Czy ma jakiekolwiek szanse w miłosnej grze, w której jeden niespodziewany ruch może postawić go na spalonej pozycji?

Gatunek: komedia romantyczna
Reżyseria: Łukasz Wiśniewski
Scenariusz: Sebastian Staszewski, Jarosław Stróżyk
Zdjęcia: Tomasz Dobrowolski, Mikołaj Syguła
Produkcja: House Media Company
Producent: Grzegorz Olkowski
Koprodukcja: Canal+
Sponsorzy: PKO BP, BGK
Partnerzy: Lotos, PGE Narodowy, Lotto

Obsada: Cezary Pazura ("Listy do M. 4", "Psy 3. W imię zasad", "Kiler"), Marianna Zydek ("Kamerdyner", "Piłsudski"), Maciej Musiał ("1983", "Klangor", "Miłość jest wszystkim", "Wiedźmin"), Jacek Knap ("Miłość do kwadratu", "Miłość jest wszystkim"), Małgorzata Rozenek-Majdan ("Miłość, seks & pandemia"), Joanna Kuberska ("O mnie się nie martw"),  Andrzej Grabowski ("Mayday", "Listy do M. 3"), Leszek Lichota ("Boże Ciało", "Wataha"), Piotr Rogucki ("Gotowi na wszystko. Exterminator", "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"), Rafał Rutkowski ("Zabawa zabawa", "Planeta Singli"), Ilona Ostrowska ("Swingersi", "Narzeczony na niby"), Iwona Bielska ("Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", "Disco Polo"), Sławomir Orzechowski ("Jak poślubić milionera?", "Kurier").

Link skrócony: pgenarodowy.pl/5557-eaa99