https://pgen.pl/assets/cache/154bf2218d25ba6603ac2161aca0f938_750_319_optim.jpg
Zaproszenie na konferencję prasową inaugurującą Narodowy Dzień Tenisa 2019

Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową, która zainauguruje Narodowy Dzień Tenisa 2019 organizowaną przez Polski Związek Tenisowy.

Konferencja prasowa odbędzie się w poniedziałek 26 sierpnia 2019 r. o godzinie 11.00 na PGE Narodowym (Loża Platynowa, poziom +1, wejście piesze bramą nr 5, wjazd bramą nr 6 parking na poziomie -3 w strefie niebieskiej lub czerwonej). Na konferencję nie są wymagane akredytacje. 

W konferencji udział wezmą m.in.: 
  • Mirosław Skrzypczyński – Prezes Polskiego Związku Tenisowego
  • Monika Borzdyńska – Dyrektor ds. Komunikacji, Promocji i Marketingu, PGE Narodowy
  • Karolina Wałęsa – Koordynator Programu NPUT
  • Michał Przysiężny – polski tenisista, reprezentant w Pucharze Davisa
  • Przedstawiciele sponsora strategicznego oraz partnerów i sponsorów Polskiego Związku Tenisowego
Zeszłoroczna edycja Narodowego Dnia Tenisa zgromadziła ponad 10.000 fanów. W tegorocznej edycji, 31 sierpnia 2019 na PGE Narodowym w Warszawie na gości i uczestników będą czekały gwiazdy polskiego tenisa. Na płycie stadionu powstanie 40 kortów. W programie są m.in. sesje autografowe, strefa Kinder+Sport Joy of Moving, turniej Tenis 10, gra terenowa dla najmłodszych, deblowy turniej Seniorów i Amatorów, którego zwycięzcy pojadą na Puchar Davisa do Aten, a także mecze pokazowe beach tennis, tenisa na wózkach oraz blind tennis, konkursy i zabawy z nagrodami dla najmłodszych. Więcej szczegółów dotyczących atrakcji, które organizatorzy przygotowali dla kibiców, zdradzimy podczas konferencji prasowej. Narodowy Dzień Tenisa to tenis w najlepszym wydaniu dostępny dla wszystkich, mnóstwo zabawy i niezapomnianych emocji! Przyjdź z rodziną i przyjaciółmi, zagraj, kibicuj, przeżyj to z nami! Wstęp wolny. Organizatorem Narodowego Dnia Tenisa jest Polski Związek Tenisowy. 
Materiały dla mediów:
  • Zdjęcia z poprzedniej edycji imprezy, którymi mogą Państwo ilustrować swoje publikacje, znajdują się w bazie bezpłatnych multimediów PGE Narodowego. Baza dostępna jest dla mediów pod adresem multimedia.pgenarodowy.pl.

Kontakt dla mediów:

Link skrócony: www.stdn.pl/5557-efac2

Co o tym sądzisz?