https://pgen.pl/assets/cache/83a8304f7f6bfc7c9b4a7fb4631de251_750_319_optim.jpg
Akredytacje na koncert Roztańczony PGE Narodowy 2018

Rozpoczął się proces akredytacyjny dla przedstawicieli mediów na koncert Roztańczony PGE Narodowy. Wnioski o akredytacje można składać do 18 września 2018 roku, do godziny 15.00.

Aby ubiegać się o akredytację, należy zalogować się do systemu akredytacyjnego na stronie www.media.pgenarodowy.pl/akredytacje. Jeżeli nie mają Państwo konta w systemie akredytacyjnym PGE Narodowego, prosimy o jego założenie pod tym samym adresem. Po założeniu konta konieczne jest jego potwierdzenie za pomocą linka, który otrzymają Państwo w wiadomości e-mail. Po potwierdzeniu konta, prosimy o zalogowanie się i skorzystanie z przycisku akredytacyjnego. Informacje o przyznaniu bądź odrzuceniu akredytacji zostaną przesłane nie później niż 20 września 2018 roku.

Największe gwiazdy muzyki tanecznej, profesjonalna infrastruktura techniczna, rozrywka na najwyższym poziomie, rozsądne ceny biletów. To główne cechy koncertu "Roztańczony PGE Narodowy". Więcej informacji na stronie www.roztanczonypgenarodowy.pl.

Już 22 września gwiazdy muzyki tanecznej wystąpią na scenie PGE Narodowego. To z całą pewnością największe wydarzenie muzyczne dla fanów muzyki tanecznej. Koncert na żywo relacjonuje jedna z największych stacji telewizyjnych w naszym kraju TVP, co jest gwarantem widowiska na najwyższym poziomie.

Kontakt dla mediów:

Link skrócony: www.stdn.pl/5557-0cc2f

Co o tym sądzisz?