https://pgen.pl/assets/cache/7e0be465b8eb0a59da04da9570e5f883_750_319_optim.jpg
Akredytacje na koncert Roztańczony PGE Narodowy 2021

Rozpoczął się proces akredytacyjny dla przedstawicieli mediów na koncert Roztańczony PGE Narodowy. Wnioski o akredytacje można składać do 22 września 2021 roku, do godziny 12.00.

Aby ubiegać się o akredytację, należy zalogować się do systemu akredytacyjnego na stronie www.media.pgenarodowy.pl/akredytacje. Jeżeli nie mają Państwo konta w systemie akredytacyjnym PGE Narodowego, prosimy o jego założenie pod tym samym adresem. Po założeniu konta konieczne jest jego potwierdzenie za pomocą linka, który otrzymają Państwo w wiadomości e-mail. Po potwierdzeniu konta, prosimy o zalogowanie się i skorzystanie z przycisku akredytacyjnego. Informacje o przyznaniu bądź odrzuceniu akredytacji zostaną przesłane nie później niż 24 września 2021 roku.

Wnioski o akredytację są przyjmowane od przedstawicieli mediów do 22 września 2021 roku do godz. 12.00. Organizator wydarzenia zastrzega, że ze względu na formułę wydarzenia, w trakcie koncertu nie można utrwalać przebiegu koncertu w formie wideo. Akredytowani operatorzy kamer chcący wyjść na płytę stadionu, gdzie zlokalizowana będzie scena, zostaną poproszeni o pozostawienie kamer w depozycie.

Roztańczony PGE Narodowy co roku gości największe gwiazdy muzyki tanecznej z Polski oraz z zagranicy. Tysiące roztańczonych stóp bawi się przy najgorętszych hitach roku oraz niezapomnianych szlagierach, które porywają publiczność do tańca. Profesjonalna infrastruktura techniczna oraz wspaniałe miejsce jakim jest PGE Narodowy, zapewniają odbiór muzyki na najwyższym poziomie.

Kontakt w sprawie obsługi systemu akredytacyjnego:
Michał Proszowski
+48 509 486 527
e-mail: michal.proszowski@pgenarodowy.pl

Link skrócony: www.stdn.pl/5557-2bc4e

Co o tym sądzisz?